GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12455437
nr 1245 5437
Tallrikar
2 st, Kina, Blåvitt kompaniporslin, diameter: 23-24
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:33:36
1/4 20:27:13